Spotkanie z wiceburmistrzem

W ramach kampanii wyborczej do Małego Samorządu, uczniowie klas 2,3 oraz specjalnych spotkali się z burmistrzem D.Chełminiakiem. Burmistrz przybliżył wszystkim funkcjonowanie pełnionego przez niego urzędu. Chętnie też odpowiadał na dociekliwe pytania uczniów. Była to ciekawa lekcja edukacji społecznej.

Przedstawiamy laureatów w konkursie "Cudnolandia".
Adrianna Mrozek zajęła II miejsce a Bartosz Zywiczka III, w kategorii wiekowej 6-8 lat.

Nagrodzeni uczniowie

14 czerwca rozstrzygnięto całoroczną akcję zbierania plastikowych zakrętek dla chorych dzieci przez klasy młodsze i klasę specjalną. Wszystkie klasy włączyły się do akcji.

Nagrodzeni uczniowie

31 maja odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich. Do konkursu przystąpili:

laureaci

28 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich. Do walki o tytuł Mistrza Matematyki stanęli:

Nagrodzeni uczniowie

Uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej. Szkolnym koordynatorem była p. Anita Gierszewska.

Praca konkursowa

W naszej szkole odbył się konkurs, który cieszył się dużym zainteresowaniem, a adresowany był do uczniów z klas 1 – 3. Zadaniem konkursowym było przedstawienie pięknego,