Uczymy się

Uwaga zmiana terminu zgłoszeń do konkursu!!! Srawdź!!!
Bardzo ciekawe i atrakcyjne nagrody czekają!!!

Jesteś uczniem klasy 8 szkoły podstawowej? Lubisz tworzyć, budować? Zaangażuj rodziców i wykonajcie przestrzenną makietę szkoły do której chodzisz oraz najbliższego otoczenia. Makieta powinna być wykonana na sztywnym podłożu np. płycie styropianowej lub sztywnym kartonie, elementy makiety muszą być trwale połączone z podstawą tak, aby makieta nie uległa uszkodzeniu w czasie ewentualnego przewożenia. Wielkość makiety dowolna.

Dołącz do pracy metryczkę i dostarcz makietę do 30 kwietnia 2021 r. do sekretariatu szkoły.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu pn. “Małymi krokami do wielkich sukcesów” w ramach Programu edukacyjnego “Uczymy się z ANWILEM-V edycja”

Szczegóły znajdziesz w regulaminie konkursu umieszczonym powyżej artykułu.