Nasza szkoła zanazła się wśród 26 laureatów konkursu grantowego Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Konkurs zakończony

1. Wykonaj prezentację w formacie pps, ppsm, ppsx, ppt, pptm, pptx. Prezentacja powinna zawierać informacje o:

• dokonaniach Władysława Łokietka;
  • przełomowych wydarzeniach z dziejów Brześcia Kujawskiego;
  • najważniejszych faktach z życia szkoły.

Opłaty za udział w obchodach 100 lecia szkoły:

• Udział w uroczystościach 100-lecia Szkoły - 30 zł;
  • Udział w uroczystościach 100-lecia Szkoły i „Balu Absolwentów” - 130 zł;
  • Udział w „Balu Absolwentów” - 100 zł.

Dziś szkole potrzebne są rozwiązania mobilne, dające możliwość elastycznego zarządzania procesem dydaktycznym. Daje to pełną elastyczność przeprowadzenia zajęć w różnych salach, pracy projektowej poza terenem szkoły.

Społeczność szkolna dziękuje wszystkim darczyńcom za zaangażowanie, życzliwość, hojność i otwarte serca. W akcję charytatywną włączyli się Rodzice, sponsorzy, przedszkole Kraina Bajek w Brześciu Kujawskim. Dzięki Państwa ofiarności rozdano 25 paczek dla rodzin. Koordynatorem akcji była pani pedagog Anna Sobczak.

• dla Prałata Parafii Brześć Kujawski ks. I. Juszczyńskiego,
  • wolontariatu przy SP nr 1 w Brześciu i pedagoga szkolnego
za ofiarność, życzliwość i pomoc w przygotowaniu 12 paczek świątecznych dla potrzebujących rodzin.

Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim