Chłopaki nie płaczą

Wesoło, w rytmie muzyki i tańca – tak można by określić obchody Dnia Chłopaka w SP nr 1 w Brześciu Kujawskim. Hasłem przewodnim uroczystości były słowa piosenki Chłopaki nie płaczą. Trzydziestego września br. przedstawiciele Samorządu Szkolnego zorganizowali dla kolegów apel, w którym nie brakowało humoru, tańca i piosenek. Na chłopców czekał słodki poczęstunek. Po południu odbyła się dyskoteka taneczna, która zakończyła uroczystość.
            W tym dniu uczniowie mogli obejrzeć pokazy taneczne w wykonaniu uczestników ze szkoły państwa Góreckich. Prezentowane były tańce nowoczesne. Po prezentacjach widzowie pod opieką instruktora, uczyli się kroków tanecznych. W tany ruszyli zarówno najmłodsi, jak i starsi. Wrażeniom nie było końca.

L. Pińkowska