DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 stycznia to jeden z najpiękniejszych dni w roku. W tym dniu Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. W tym roku obchody tego święta zorganizowaliśmy 9 lutego. Jak co roku uczniowie klas I – III zaprosili swoich bliskich do szkoły. Babcie i Dziadkowie nie zawiedli i tłumnie przybyli na swoje święto.

Cześć artystyczną rozpoczęliśmy na sali gimnastycznej wnuczęta z klas: Ia, IIa, IIId z wielkim przejęciem zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawców: p. A. Kaczmarek, p. E. Misterskiej i p. J. Rosół.

Wierszem, piosenką, inscenizacja i tańcami dzieci dziękowały za cierpliwość, miłość i dobro, którymi obdarzają je Dziadkowie i Babcie. Wszyscy widzowie z zainteresowaniem obserwowali występy małych aktorów i nagradzali ich brawami. W oczach wielu zaproszonych gości zauważyliśmy niejedną łzę szczęścia i wzruszenia.

Po części artystycznej Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wnuki miały okazję wręczyć własnoręcznie wykonane upominki i laurki.

J. Rosół i A. Kaczmarek