ZABAWA CHOINKOWA

11 stycznia 2007r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa.  Już od rana panowała wrzawa i wesoły gwar. Przez korytarze przemykały się piękne królewny, cyganki, clowni, piraci a nawet czarownice. O godzinie 9.00 uczniowie wraz z nauczycielami zeszli na salę gimnastyczną, gdzie powitała ich muzyka. Wszyscy od razu ruszyli do tańca.

Bajkowe postacie  wirowały i pląsały wesoło, tańcom i zabawie nie było końca.

A kiedy barwny korowód na chwilę przystanął panie dyrektor D. Kuczyńska i A. Gierszewska oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani K. Kamińska i prowadząca pani S. Golasińska obdarowały słodyczami wszystkie dzieci przebrane w stroje karnawałowe. Następnie uczniowie klas IV, V i VI zaprezentowali swoje talenty w konkursie Mini Playback Show. Po konkursowych emocjach wszyscy wrócili do tańca. I tak w radosnej atmosferze bawiliśmy się aż do końca uroczystości. Niestety trzeba było wrócić na lekcje. Jednak z pewnością spotkamy się już za rok. Do zobaczenia!!!

Na zakończenie pragnę wyrazić gorące podziękowania wszystkim sponsorom: Radzie Rodziców, państwu Annie i Janowi Chałasom, p. Lidii Gąbińskiej, p. Beacie Stawickiej ,p. Dariuszowi Książkowi oraz p. Elizie Kacprzak.

Dziękuję także p. Romualdzie Pietrzak, p. Grzegorzowi Kobusowi oraz wszystkim dzieciom, które pomagały w udekorowaniu sali.

S. Golasińska