FERIE ZIMOWE

Od 15 do 19 stycznia w naszej szkole odbywały się zajęcia w ramach ferii zimowych. Każdy dzień obfitował w inne atrakcje. Poniedziałek upłynął pod znakiem gier planszowych i gier zespołowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna), poza tym bawiliśmy się w podchody na terenie szkoły. We wtorek wraz z p. B. Kosmalską pracowaliśmy przy komputerach, a w przerwach miedzy zajęciami mieliśmy rozgrywki sportowe. W środę wraz z członkami kółka teatralnego braliśmy udział w warsztatach, które miały przybliżyć nam trudną sztukę stawania się aktorem i przygotowania spektaklu na podstawie baśni „Kot w butach”. W czwartek, mimo padającego deszczu, największą frajdą było ognisko i pieczenie kiełbasek. W piątek zaś znów bawiliśmy się w gry sportowe. Każdego dnia dzieci otrzymywały drugie śniadanie w postaci słodkich bułek oraz napojów. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, że mogli miło i ciekawie spędzić czas.

Serdecznie podziękowania kierujemy pod adresem dyrekcji szkoły - p. Danuty Kuczyńskiej i p. Anity Gierszewskiej, które wspierały nas każdego dnia, nie tylko swoja obecnością, ale i bezpośrednim zaangażowaniem, aby ferie przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Podziękowania kierujemy także pod adresem p. E. Sawińskiej, za prowadzenie zajęć sportowych; p. B. Kosmalskiej, za prowadzenie zajęć komputerowych; p. H. Dombek – Budziszewskiej, za zajęcia plastyczne;p. M. Dryś, za prowadzenie terapii zajęciowej oraz zabawy z zespołem, a także p. M. Domagalskiej, p. E. Izydorkiewicz, p. B. Stawskiej – Kostrzak za przygotowanie warsztatów teatralnych.

B. Stawska - Kostrzak