Matematyczny "Geniusz"

24.05.2007r. odbył się konkurs matematyczny „Geniusz” zorganizowany przez Szkolną Akademię Wiedzy w Warszawie. Do konkursu przystąpili najlepsi matematycy z naszej szkoły. Klasy czwarte reprezentowali: Adrianna Chamryga, Magdalena Radaszewska, Paweł Sobczak, Sebastian Suchara, Krzysztof Kubik, Kamil Balcerak, Krystian Czarnecki, Błażej Piotowski. Z klas piątych uczestniczyli: Maria Walczak i Radosław Nycz. A wśród uczniów z klas szóstych znaleźli się: Łukasz Pałczyński, Łukasz Haberski, Jakub Jasiński, i Miłosz Osiński.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

- Adrianna Chamryga kl. IV a – 81 miejsce w kraju

- Magdalena Radaszewska kl. IV a – 82 miejsce w kraju. (W konkursie brało udział 1581 uczniów z całej Polski.)

- Radosław Nycz kl. V a – 43 miejsce w kraju na 1248 uczniów

- Miłosz Osiński kl. VIb – 5 miejsce w kraju, otrzymał dyplom laureata i książkę

- Jakub Jasiński kl. VI b – 7 miejsce w kraju, otrzymał dyplom wyróżnienia (W konkursie brało udział 1140 uczniów klas szóstych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.