KONKURSY GERMANISTYCZNE

DEUTSCHFREUND

5.11.2006r. odbył się konkurs germanistyczny „Deutschfreund”. Wzięło w nim udział 16 uczniów z klas: 5b i 6a.

Przyjęcie Polski do Unii Europejskiej spowodowało wzrost zainteresowania językami obcymi, w tym językiem niemieckim. Konkurs był dodatkową formą kształcenia języka, motywował uczniów do samodzielnej pracy nad rozwijaniem i doskonaleniem różnych sprawności językowych.

Na wyróżnienie zasługują uczniowie z najwyższymi lokatami:

Gratulujemy!

SEZAM

W dniu 14.12.2006r. został przeprowadzony w naszej szkole konkurs germanistyczny „Sezam”. Wzięło w nim udział 17 osób, które pragnęły sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę zdobytą na lekcjach. Konkurs pozwolił również nauczycielowi urozmaicić program zajęć i zachęcić uczniów do rozwijania swoich umiejętności.

Wszyscy uczestnicy, którzy zmierzyli się z testami otrzymali dyplomy. Wśród uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w szkole należy wymienić:

Życzymy kolejnych sukcesów!

Lidia Kania