Z historią za pan brat

2 czerwca na stadionie miejskim odbył się piknik historyczno – kulturalny pod hasłem „Z historią za pan brat”. W ramach tej imprezy nawiązaliśmy współpracę z Apteką „Pod Lwem” w Brześciu Kujawskim. Panie Sylwia Golasińska, Beata Andrzejewska i Katarzyna Kamińska przeprowadziły loterię fantową, w której sponsorem była właśnie Apteka, a cały dochód został przeznaczony na potrzeby naszej szkoły. W loterii można było wygrać bardzo atrakcyjne i ciekawe fanty. W czasie losowania szczęście szczególnie uśmiechnęło się do pana Krzysztofa Szabeli z Brześcia Kujawskiego, który stał się posiadaczem głównej nagrody – roweru górskiego. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!!!
            Natomiast Kierownictwu i Pracownikom Apteki „Pod Lwem” pragniemy wyrazić
słowa uznania i podziękowania za zaangażowanie i chęć włączenia się w życie Szkoły Podstawowej nr 1. Dzięki Państwa wsparciu możliwe będzie możliwe osiągnięcie celu, jakim jest rozwój i wzbogacanie działalności naszej placówki w środowisku.
             Jesteśmy wdzięczni za szczere i bezinteresowne zaangażowanie w realizację naszych przedsięwzięć.

Wyrażamy jednocześnie nadzieję i przekonanie, że dalsza twórcza i owocna współpraca przyczyni się do umacniania i ugruntowania wzajemnych więzi.