KIERMASZ KSIĄŻKI W SP 1

Jeśli jeszcze nie wiesz, co kupić jako prezent pod choinkę, wybierz najbardziej wartościowy - książkę! Pod takim hasłem w naszej szkole, 28.11.2006r. odbył się kiermasz „taniej książki” przeznaczonej dla dzieci i młodzieży, a przygotowany przez p. Elżbietę Izydorkiewicz i p. Małgorzatę Domagalską.

W ofercie wydawnictwa znalazły się bajki, lektury, opowiadania, książki przygodowe, a także słowniki, plansze edukacyjne, przewodniki.

Zainteresowanie było duże. Wszyscy chętnie kupowali. Przyciągały tytuły, szata graficzna, a także cena książek. Odwiedzający kiermasz mogli poczytać (znajdujące się na sztalugach ) sentencje podkreślające ogromną wartość książek.

Kiermasz odbywał się już w atmosferze świątecznej. Świadczyła o tym dekoracja bożonarodzeniowa, która dodawała magicznego uroku w związku ze zbliżającą się „gwiazdką”.

DIK