PRZEDMIOTOWY KONKURS MATEMATYCZNY ZORGANIZOWANY PRZEZ KUJAWSKO – POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZY

W dniu 09.01.2007 o godzinie 9.00 został przeprowadzony szkolny etap przedmiotowego konkursu matematycznego. Brali w nim udział uczniowie klas szóstych i jeden uczeń z klasy piątej.

1. Weronika Tobolska – VI b

2. Jakub Jasiński – VI b

3. Miłosz Osiński – VI b

4. Łukasz Pałczyński – VI a

5. Radosław Nycz – V a

6. Konstanty Augustyniak – VI a

7. Kamil Poliński – VI c

8. Tomasz Chybciński – VI c

Do etapu rejonowego zakwalifikował się Miłosz Osiński – uzyskując 21 punktów oraz Łukasz Pałczyński – 16 punktów.

Etap rejonowy konkursu odbył się 10.02.2007 we Włocławku w SP nr 14. Do konkursu przystąpiło 76 uczniów z powiatów: aleksandrowskiego, włocławskiego, radziejowskiego i lipnowskiego.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Miłosz Osiński, który uzyskał – 25/30 punktów (83,3%). Etap wojewódzki odbędzie się 10.03.2007 w Bydgoszczy.

Miłoszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczniów przygotowała – nauczycielka matematyki – p. Maria Dybek.

Maria Dybek