KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

28.03.2007 odbył się w naszej szkole konkurs języka niemieckiego „Sprach Doktor” przygotowany przez panią Lidię Kanię. Jego celem było sprawdzenie umiejętności porozumiewania się w języku niemieckim oraz promowanie kultury państw niemieckojęzycznych. Uczestniczyło w nim bardzo wielu uczniów, którzy z niecierpliwością oczekiwali wyników.

Jednak rozstrzygnięcie konkursu nadeszło dopiero w maju. Nasi uczniowie bardzo dobrze spisali się w rywalizacji z rówieśnikami ze szkół w całym województwie. Na szczególna pochwałę i nagrody zasłużyło troje uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki. Byli to: Rafał Żak z klasy V b – 8 miejsce w województwie, Dominika Wszelaki z IV b – 10 miejsce w województwie oraz Łukasz Pałczyński z VI b – 11 miejsce w województwie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.