Piknik rodziny

1 czerwca w naszej szkole był obchodzony bardzo uroczyście. Tego dnia Rodzice i Uczniowie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym. Rozpoczął się on pokazem artystycznym w wykonaniu uczniów klas III oraz prezentacją piosnek przygotowanych przez solistów z wszystkich klas. Następnie drużyny złożone z rodziców i dzieci przystąpiły do rywalizacji sportowej. Przygotowano dla nich wiele różnorodnych konkurencji: bieg sztafetowy, rzuty do kosza, odbicia piłki siatkowej, skok w dal z miejsca, tor przeszkód na czas, rzut beretem do celu. Zespoły, które uzyskały najlepsze wyniki otrzymały nagrody w postaci dyplomów i słodyczy ufundowanych przez Radę Rodziców.

Na uczestników czekały inne atrakcje: loteria fantowa, kiermasz książek oraz kawiarenka, w której można było kupić pyszne wyroby cukiernicze przygotowane przez mamy naszych uczniów. Wspaniałą rodzinna zabawę zakończyło wspólne grillowanie kiełbasek. Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Burmistrz miasta i Gminy Brześć Kujawski – pan Wojciech Zawidzki i Przewodniczący Rady Miasta – pan Marek Golasiński. Natomiast do tego, że impreza była bardzo udana przyczynili się nasi darczyńcy i przyjaciele szkoły: pani Halina Pochroń - przedstawicielka zakładu „Krukowiak", państwo Anna i Jan Chałasowie, państwo Iwona i Krzysztof Tobolscy, państwo Wiesława i Krzysztof Kubajka, państwo Teresa i Marian Hendzelek oraz pan Józef Zdrojewski.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w naszej kolejnej naszej uroczystości – już za rok!