Przedszkolaki w szkole

Witamy w krainie radości – takim hasłem zostały powitane przedszkolaki, które 13 czerwca br. odwiedziły brzeską podstawówkę. Spotkanie zorganizowali uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami (klasa I A – Joanna Wasierzyńska, klasa I B - Małgorzata Pawłowska, klasa I c – Zyta Zdrojewska) Piosenka Znamy się tylko z widzenia, taniec z barwnymi parasolami, recytacja wierszy to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na gości. Po zakończeniu części artystycznej odbyły się zajęcia w klasach. Inspiracją warsztatów był Pinokio. Uczniowie klas pierwszych wraz z przedszkolakami wykonywały papierowe czapki, brały udział w quizach, układały zdania. W nagrodę wszystkie sześciolatki otrzymały drobne upominki (batoniki, przybory szkolne), sponsorowane przez wychowawców klas pierwszych i samorząd uczniowski. Pierwszaki otrzymały od gości lizaki. Wrażeniom nie było końca.

L. Pińkowska