WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Jak co roku Szkoła Podstawowa nr 1 włączyła się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycją naszej szkoły jest przekazanie puszki z pieniędzmi do Brzeskiego Centrum Kultury. W tym roku udało nam się zebrać 235 złotych. Ponadto uczniowie kl. 4b, 5a, 5c, 6a zaprezentowali się w Mini Playback Show.

Podczas koncertu zaśpiewały także Sylwia Stawicka, Ola Operacz, Daria Domagalska oraz Malwina Balcerak. Kółko Plastyczne prowadzone przez p. H. Dombek- Budziszewską przekazało na aukcję pracę Sylwii Stawickiej. Uczniowie i nauczyciele wsparli także WOŚP  licznymi fantami, które przekazano  na serduszkową loterię przeprowadzoną podczas koncertu w Brzeskim Centrum Kultury.

S. Golasińska