Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim, jak co roku brała udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla pod hasłem: ” Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

Prelekcje edukacyjno- informacyjne dla klas 7-8 oraz konkurs plastyczny pod hasłem Czad-cichy zabójca realizowane były przez nauczyciela chemii Panią Ewelinę Skucha-Pastucha. Jury w składzie: Aleksandra Warchoł, Ewelina Skucha-Pastucha i Małgorzata Całkiewicz wybrało zwycięzców w konkursie plastycznym Czad cichy zabójca: I miejsce – Mikołaj Rewers kl.8b, II miejsce – Lena Sobieraj kl.7b, III miejsce – Wiktor Goździecki kl.8b, wyróżnienie – Helena Stępczyńska kl.6b. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *