PUBLIKACJA MATERIAŁÓW

Zapraszamy wszystkich do zamieszczenia swoich materiałów na naszej stronie. Publikacja jest bezpłatna. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie artykułów i zgody na publikację.

Zasady publikacji

Szanowni Państwo

Prosimy o zapoznanie się z zasadami publikacji. Pozwoli to na uniknięcie wielu błędów i przyspieszenie procesu publikacji Państwa artykułów. Już wkrótce pojawią się propozycje kategorii tematycznych.

Ogólne zasady publikacji

1. Aby móc zamieścić swoje materiały na stronach internetowych naszej szkoły należy wysłać materiały drogą elektroniczną lub przekazać je osobiście w formie elektronicznej.
  2. Podanie nam swoich danych jest dobrowolne. Redakcja nie udostępnia nikomu gromadzonych danych osobowych.
  3. Aby opublikować artykuł na naszych stronach, należy dodać plik z wypełnionym formularzem, który znajduje się TUTAJ.
  4. Publikując swój artykuł proszę pamiętać, aby przypisać go do odpowiedniej kategorii tematycznej. (Jeśli chcesz opublikować artykuł, a nie ma jakieś kategorii i uważasz, że powinna być, czekamy na Twój e-mail. W innym przypadku umieścimy materiał w sekcji „Inne”.)
  5. Publikując artykuł proszę zapoznać się dokładnie z opisem formularza. Pozwoli to na wyeliminowanie podstawowych błędów, jakie zdarzają się w publikacjach. (Brak przypisanej kategorii, brak tekstu pojawiającego się na stronie głównej).
  6. Każda publikacja powinna zostać podpisana.
  7.  Nadesłane artykuły są publikowane na bieżąco. (Jeśli artykuł nie miałby pojawić się na naszych stronach poinformujemy o tym mailem z podaniem powodu).
  8. Artykuły publikowane na naszej stronie nie są sprawdzane pod względem posiadanych praw autorskich. Publikując dany tekst redakcja przyjmuje, iż jego autorem, posiadającym wszelkie prawa jest osoba, która się podpisuje pod tym artykułem. Redakcja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za treść publikowanych artykułów.
  9. Jeśli znajdziesz na naszych stronach plagiat i uważasz, iż to Ty jesteś autorem, a ktoś naruszył Twoje prawa i potrafisz to udokumentować NAPISZ. Publikacja zostanie skasowana, a użytkownik, który dopuścił się plagiatu zostanie poinformowany i nie będzie mógł zamieszczać więcej artykułów.
  10. Jeśli wysłałeś swój materiał i spełniłeś powyższe warunki, oznacza to, że udzielasz redakcji zgody na nieodpłatne opublikowanie materiałów na stronie internetowej "http://sp1.brzesckujawski.pl", oraz iż jesteś właścicielem autorskich praw majątkowych do nadesłanych materiałów, a one same nie naruszają praw autorskich osób trzecich.
  11. Wszelkie kopiowanie tych tekstów i wykorzystanie ich w celach komercyjnych oraz w innych przypadkach niż publikacja na stronach szkoły, jest zabronione i stanowi naruszenie ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
  12. Jeśli chcesz wykorzystać fragment jakiegoś artykułu skontaktuj się z jego autorem.
  13. Publikacje niespełniające tych warunków nie będą publikowane.
  14. Autor nie jest powiadamiany o fakcie opublikowania pracy. Artykuł ukazuje się na stronie w terminie 24 do 48 godzin od chwili przesłania lub przekazania administratorowi strony.
  15. Autor artykułu, który nie zostanie opublikowany zostaje powiadomiony o tym fakcie wraz z podaniem przyczyny, dlaczego artykuł nie ukaże się na naszych stronach.

Nadsyłanie materiałów

UWAGA: Publikując tekst zawierający tabele przy wykorzystaniu programu Microsoft Word można skorzystać z funkcji Zapisz w formacie HTML. Wtedy do treści wiadomości należy załączyć utworzony plik wraz z katalogiem o tej samej nazwie.

Opracowała: Beata Stawska - Kostrzak