O sposobach przyjmowania i załatwiania spraw stanowi instrukcja kancelaryjna zawarta
w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie instrukcji kancelaryjnej dla organów gmin i związków międzygminnych (Dz. U. z 1999r., Nr 112, poz. 1319z poźn. zm.).

• Sekretariat szkoły przyjmuje podania, wnioski i pisma interesantów (korespondencję można kierować również drogą elektroniczną).
  • Sprawy są rozpatrywane z zachowaniem trybu i terminów zgodnych z kodeksem postępowania administracyjnego.
  • Sekretariat szkoły udziela szczegółowych informacji dotyczących sposobu załatwiania spraw.

Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw przez sekretariat:

Sekretariat Szkoły przyjmuje podania, wnioski i pisma interesantów w godz.: 8:00 - 14:00

Korespondencję można dostarczyć osobiście lub drogą pocztową.