A A A
koszyczek

Dzień dobry podajemy wyniki konkursu plastycznego "Koszyczek wielkanocny:

sztuka

„Świat bez sztuki naraża się na to, że będzie światem zamkniętym na miłość”. Jan Paweł II


15 kwietnia - Światowy Dzień Sztuki ustanowiony w 2011 roku przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sztuk Plastycznych (International Association of Art).
To także dzień urodzin wielkiego artysty Leonarda da Vinci oraz polskiej malarki Olgi Boznańskiej.

Dyplomy

W dniu 9 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny, którego celem było kultywowanie tradycji wielkanocnych. Zadaniem uczestników było narysowanie dowolną techniką tradycyjnej świątecznej potrawy jaką jest Baba Wielkanocna. Wyniki konkursu:

Baba Wielkanocna

Święta Wielkanocne są okazją do spotkań rodzinnych. W tym czasie przygotowuje się wiele tradycyjnych potraw i ciast. Na stole nie może zabraknąć baby wielkanocnej.

koszyczek z pisankami

Nauczyciel plastyki i muzyki: Karolina Sawicka miała okazję zaprosić wszystkie dzieci z naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym "Koszyczek wielkanocny". Jak zwykle wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac. Widać, że zaangażowały się całe rodziny:) Wyniki ogłoszone zostaną po świętach.

Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą Wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Zapraszamy do galerii arcydzieł Naszych wychowanków.

Mona Lisa

Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-8 z naszej szkoły. Miał on na celu obudzić uśpioną nieco przez pandemię kreatywność dzieci, zintegrować członków rodziny i zachęcić do wspólnej zabawy.

Konkursy kuratoryjny

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie szkół podstawowych. Udział w nich wymaga od ucznia – jaki i przygotowującego go nauczyciela – zaangażowania i wielu godzin pracy.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com