sukces

Uczeń naszej szkoły Szymon Kuczyński z klasy VIII d zajął I miejsce w kategorii klas VII - VIII w XXXIX plenerze malarskim - Włocławek w malarstwie i rysunku pt: "Ujście Zgłowiączki".

sukces

Wydarzenie: Powiatowy konkurs plastyczno - techniczny ,,Postacie z książek Kornela Makuszyńskiego - Przyjaciela dzieci"

sukces

W mijającym roku szkolnym czworo uczniów naszej szkoły: Michał Mendasik, Wiktoria Pikulska, Jędrzej Sawicki (wszyscy z klasy 7b) i Paulina Trawińska (uczennica klasy 7a) przystąpiło do konkursu matematycznego Liga Zadaniowa organizowanego przez UMK w Toruniu.

5 maja 2022r. obradowało jury w składzie:
Pani dyrektor Izabella Paczkowska-Mendasik,
Pani Joanna Wasierzyńśka,
Pani Elżbieta Bilińska,
Pani Iwona Michorzewska-Bańka,
wyłoniły laureatów konkusu. Szczegóły znajdują się w linku umieszczonym powyżej artykułu.

Paulina Trawińska uczennica klasy 7a wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastyczno-fotograficznym "Ze sztuką na Ty - Maria Konopnicka - portret ożywiony".

XV Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Maska" za nami. W trakcie przeglądu mogliśmy zobaczyć spektakle tworzone przez różne grupy wiekowe dlatego tematyka prezentowanych treści była bardzo różna. Cały artykuł wraz
dyplomy

Z radością informujemy o sukcesie naszych uczennic👏👏👏. Helena Stępczyńska zajęła II miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie