Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice!!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".

uczniowie

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22 odbędzie się w trzech turach:

znak zapytania

Drogi rodzicu!

Czy jesteś zainteresowany doskonaleniem swoich umiejętności wychowawczych?

A może...

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Mona Lisa

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału konkursie fotograficznym „Żywe obrazy”. Odtwórzcie wspólnie jedno z dzieł wielkich mistrzów malarstwa.

Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19zostają wprowadzone zmiany w organizacji nauki w szkole po feriach:

Uwaga ważne

Szanowni Państwo, Rodzice, Opiekunowie dzieci,
zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020. poz.1870) od 24 października 2020 r. zostają wprowadzone zmiany w organizacji pracy szkoły.