Uczniowie klas I

Uczniowie klasy Ia (sześciolatki) – wychowawca Joanna Wasierzyńska

Chojnacki Dominik, Czajkowska Zuzanna, Gorzycki Igor, Justyńska Martyna, Kwiatkowska Ksenia, Lewak Gabriela, Majewska Julia, Oklejak Nicola, Osińska Maria, Pietrzak Maria, Pniewska Gabriela, Prokopczyk Zofia, Rajczuk Wiktoria, Seroczyńska Julia, Skibińska Kaja, Wawrzyniak Nadia, Wielichnowski Alan.

Uczniowie klasy Ib – wychowawca Małgorzata Pawłowska

Bauer Victoria, Chałas Piotr, Gałka Małgorzata, Goździk Zofia,  Kańduła Jakub, Kłonowska Oliwia, Krygier Maria, Kułaczkowska Paulina, Kułakowski Mateusz, Kwaśniak Zuzanna, Kwiatkowska Małgorzata, Lewandowski Adam, Lewandowski Dominik, Mroczkowska Anna, Osiński Jakub, Osiński Mikołaj, Pawlak Michał, Pińkowski Bartosz, Sawczyński Marcel, Smolińska Justyna, Smykowski Dominik, Stawicki Przemysław, Sudomir Maja, Szkopek Michalina, Tokarski Alan, Zasada Kacper, Ziemkiewicz Karolina.

Uczniowie klasy Ic – wychowawca Zyta Zdrojewska

Biesiadziński Filip, Bylewski Jakub, Fall Zuzanna, Gołębiewski Adrian, Jasińska Aleksandra, Kruszyński Miłosz, Kudryk Alan, Malinowski Kacper, Małkowski Marcin, Marciniak Wiktoria, Marczewska Oliwia, Marmurowicz Katarzyna, Nitkowska Wiktoria, Opasik Daniel, Rosińska Nadia, Sikora Julia, Sikora Zuzanna, Stanny Jakub, Świątkowska Natalia, Tomaszewski Piotr, Usorowski Hubert, Wrzesińska Łucja, Ziółkowski Adam, Ziółkowski Szymon, Żurański Tomasz.

Komentowanie niedostępne