Konkurs na „rymowankę antynikotynową” rozstrzygnięty!!!

Nikotynie stop – pod takim hasłem zorganizowany został konkurs na rymowankę antynikotynową. Uczestnicy pisali hasła lub krótkie wierszyki zniechęcające do palenia tytoniu. Koordynatorem i organizatorem przedsięwzięcia był pedagog szkolny – p. Anna Sobczak. Celem zmagań było propagowanie zdrowego stylu życia, kreowanie mody na niepalenie, uświadomienie szkodliwości palenia papierosów oraz zachęcenie do czynnego włączenia się w obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu. 21 listopada 2013 roku odbyło się rozstrzygniecie konkursu. Na autorów trzech najlepszych prac czekały słodkie upominki, ufundowane przez pedagoga szkolnego. Chcesz wiedzieć kto wygrał kliknij TUTAJ.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, zachęcając do propagowania hasła w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Komentowanie niedostępne