Moc życzeń dla Babci i Dziadka

„Kocham mocno Babcię, Dziadka
To nie żarty moi mili
Dzisiaj im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli”

21 stycznia 2014 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Występy wraz z montażem słowno- muzycznym przygotowane zostały przez uczniów klas pierwszych pod kierunkiem wychowawców pań M. Pawłowskiej, J. Wasierzyńskiej, Z. Zdrojewskiej. Każdy z oddziałów prezentował występ artystyczny. W uroczystości obok licznie przybyłych, dostojnych gości - Babci i Dziadków, uczestniczyli burmistrz Brześcia Kujawskiego p. Wojciech Zawidzki i p. Paweł Małas. Przedstawiciele  Urzędu Miasta i Gminy w Brześciu Kujawskim otrzymali od Dyrektora Szkoły Pani Danuty Kuczyńskiej dyplomy pamiątkowe Przyjaciel szkoły. Na zgromadzonych czekały liczne atrakcje - piosenki, wiersze i inscenizacje między innymi Księżniczka na ziarnku grochu. Przepiękna, kolorowa dekoracja, balony i galowe stroje uczniów wzbogacały uroczystość. Serdeczne życzenia przybyłym złożyła Dyrekcja Szkoły. Wszystkie wnuczęta zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek do klas, przygotowany przez Rodziców. Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i radości.

Komentowanie niedostępne