Konkurs czytelniczy

Aby zachęcić do sięgania po książki, biblioteka szkolna (we współpracy z nauczycielem świetlicy) zaproponowała uczniom klas 3 i 4 konkurs czytelniczy. Uczniowie- uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością baśni H. Ch. Andersena, jak i najważniejszymi informacjami dotyczącymi biografii autora. W konkursie wzięło udział 23  uczniów. Zwycięzcami zostali: Podlewska Aleksandra, Gralak Aleksandra ( I miejsce), Kubik Maria (II miejsce), Lewandowska Nadia, Woźniak Sylwester, Tryniszewski Adrian, Szymańska Kaja (III miejsce). Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!!!

Elżbieta Izydorkiewicz
Małgorzata Domagalska