Przyrzekam uroczyście…

Jestem uczniem pierwszej klasy
i tornister wielki mam,
pełen książek i zeszytów.
Zaraz je na ławkę dam.

14 października 2014 roku odbyła się akademia z okazji ślubowania, pasowania na ucznia i Dnia Edukacji Narodowej. Gośćmi zaproszonymi na uroczystość byli

burmistrz Brześcia Kujawskiego p. Wojciech Zawidzki i przewodnicząca Rady Rodziców p. Katarzyna Kamińska. Pierwszoklasiści składali przysięgę, następnie każda z klas prezentowała program artystyczny – wiersze i piosenki. Uczniowie klas IV – VI przygotowali dla młodszych kolegów i koleżanek w formie inscenizacji zadania do wykonania. Na zakończenie Samorząd Szkolny podziękował nauczycielom za trud i pracę w Dniu Edukacji Narodowej. Zgromadzeni mogli usłyszeć życzenia - Za naukę, za trud jaki jest wkładany, przeogromny bukiet życzeń składamy. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące…Na ręce Dyrekcji złożone zostały piękne bukiety kwiatów. Nastrój potęgowały stroje, oprawa muzyczna i dekoracja.

Komentowanie niedostępne