„Więc chodź pomaluj mój świat
Na żółto i na niebiesko.
Niech na niebie stanie tęcza
 malowana Twoją kredką.”

Stopami malowane pod takim hasłem w SP nr 1 w Brześciu Kujawskim 4 grudnia 2014 r. odbyło się plastyczne zajęcie otwarte dla uczniów klasy II a, którego koordynatorem była L. Pińkowska. Gościem zaproszonym była artystka malująca stopami

Małgorzata Waszkiewicz z mężem. Pani Małgorzata należy do Międzynarodowego Związku Artystów Malujących Stopami i Ustami Amun,ma za sobą liczne wystawy indywidualne i zbiorowe, również zagraniczne. Prelegenci opowiadali o malarstwie, prezentowali prace, a także inspirowali uczniów- przyszłych artystów do malowania. Na spotkanie licznie przybyli rodzice. Na zakończenie zgromadzeni zadawali gościom pytania.

Komentowanie niedostępne