Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest Boże Narodzenie (…)
Matka Teresa z Kalkuty

Tradycyjnie przed rozpoczęciem przerwy świątecznej 19 grudnia 2014 r.w naszej szkole odbyła się inscenizacja Bożonarodzeniowa. Widowisko o tematyce świątecznej przypomniało zgromadzonym narodziny w Betlejem, przyjście trzech króli, pasterzy i aniołów. Całość wzbogaciły wspaniałe stroje, dekoracja i śpiew kolęd. Dziękujemy aktorom i organizatorom przedstawienia paniom M. Kruszczyńskiej, B. Stawskiej- Kostrzak i M. Dryś oraz Ks. Markowi za stworzenie niezwykłej atmosfery.
Boże Narodzenie – czas pełen tajemnicy, magii, cudownego nastroju. Niech świąteczny okres przyniesie zdrowie, spokój, radość, życzliwość i zrozumienie.

Komentowanie niedostępne