Wesoła muzyka i wspólna zabawa towarzyszyły zgromadzonym na choince noworocznej, która odbyła się 12 stycznia 2015 roku. Uczestniczyli w niej uczniowie klas I- VI. Wspaniała dekoracja, konkursy między innymi wybór najpiękniejszych strojów karnawałowych, taniec w parze, odpowiednia muzyka i mnóstwo balonów to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekały na uczniów w tym szczególnym dniu. Na balu można było spotkać między innymi policjantów, piratów, kowbojów, śnieżynki, księżniczki, cyganki, bałwanki, motylki, biedronki. Jak przystało na tłusty czwartek podczas zabawy nie zabrakło pysznych pączków oraz słodkiego poczęstunku w poszczególnych klasach. Ponadto młodzież z gimnazjum zaprezentowała inscenizację zapustną. Była koza, koń, diabeł, bocian, akordeonista i inni przebierańcy. Podczas zabawy nie zabrakło dobrego humoru, a na twarzach uczniów gościł uśmiech i zadowolenie.

Komentowanie niedostępne