Dnia 16 grudnia 2015 roku odbyła się wycieczka do Płocka. Uczestniczyli w niej uczniowie klas IV i V wraz z opiekunkami p. Agnieszką Henke i p. Anną Sobczak. Głównym celem wycieczki było obejrzenie spektaklu pt. „Opowieść Wigilijna” wg Karola Dickensa w

Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego.
Wyjechaliśmy o godz. 8:00, na miejsce dotarliśmy kilka minut po 9. Po wejściu do budynku teatru zostawiliśmy nasze ubrania w szatni i zostaliśmy zaproszeni na widownię, aby każdy spokojnie mógł zająć wyznaczone miejsce. Na koniec spektaklu wszyscy uczniowie wraz z opiekunami zrobili sobie wspólne zdjęcie z aktorami.
Przedstawienie było fantastyczne, duże wrażenie wywarł na uczniach oraz na mojej osobie główny bohater Ebenezer Scrooge. Po drodze wstąpiliśmy do restauracji Mc Donald's. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Zoo. Widzieliśmy tam bardzo dużo zwierząt.
Droga powrotna bardzo szybko zleciała i na godz. 16:30 byliśmy już przed szkołą, gdzie na uczniów czekali rodzice.