Kolejne warsztaty świąteczne już za nami. 7 marca 2016r. zaraz po rekolekcjach odbyły się zajęcia przygotowane przez panie J. Wasierzyńską i K. Sawicką. Tym razem tematem przewodnim były wielkanocne kartki. Głównym ich motywem były zajączki i

kurczaczki. Dzięki twórczym pomysłom rodziców i dzieci- każda kartka była inna i wyjątkowa. Na warsztatach uczestnicy mogli wykorzystać ozdobne dziurkacze do scrapbookingu, gotowe elementy. Podczas warsztatów można było się nauczyć się wielu przydatnych technik i sposobów ozdabiania kartek oraz zapoznania się z różnymi produktami i narzędziami do scrapbookingu. Serdecznie podziękowania po raz kolejny ślemy w stronę pani Lewak- za przygotowane dla nas materiały.
Dziękujemy Rodzicom i dzieciom za tak liczne przybycie i życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.