W Gimnazjum nr 1 zorganizowano konkurs „Pokażę jak walczyć z używkami”. W naszej szkoły wzięło w nim udział sześcioro uczniów: Karolina Balcerak, Gabriela Podsiadło, Adrian Tryniszewski, Karolina Osińska, Kamil Kaczorowski oraz

Izabela Wawrzyniak przygotowywani przez panie: Annę Sobczak i Agnieszkę Henke.

W kategorii szkół podstawowych II miejsce zajął Kamil Kaczorowski, a III miejsce - Iza Wawrzyniak. Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w konkursie są zaproszeni na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się 2 czerwca 2016 w Urzędzie Miasta i Gminy w Brześciu Kujawskim. Każdy uczeń zostanie doceniony dyplomem za udział oraz słodyczami. W czasie spotkania uczestnikom i gościom zaprezentuje się Teatr Profilaktyczny działający w Gimnazjum nr 1 w przedstawieniu „Uwięzieni w sieci”, a zwycięzcy konkursu przedstawią swoje prace.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!