Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie "Jan Paweł II w naszych sercach" zorganizowanym z okazji 25 rocznicy pobytu Świętego Jana Pawła II we Włocławku przez NSZZ Solidarność.

W kategorii klas IV – VI Karolina Gralak z klasy V b zajęła I miejsce, a Aleksandra Gralak z klasy VI a – III miejsce. Dziewczynki zostały zaproszone wraz z opiekunem na uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród, które odbędzie się 10 czerwca 2016 r. o godzinie 10:00 w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku.
Jedną z nagród dla laureatów i opiekuna jest wyjazd na wycieczkę ,, Szlakiem Św. Jana Pawła II” do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Wieliczki Krakowa.
Uczennicom życzę dalszych sukcesów i powodzenia w kolejnych konkursach plastycznych.