W poniedziałek, 13 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej w Śmiłowicach uroczyście podsumowano X jubileuszową edycję Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego im. Leona Stankiewicza. Po raz kolejny okazało się, że poezja nadal żyje i odgrywa bardzo ważną rolę w życiu młodzieży. W X edycji konkursu wzięło udział 113 uczestników z 35 szkół z całego kraju. W dniach od 15.04.2016 r. do 15.05.2016 r. na konkurs nadesłano 244 wiersze.
Komisja w składzie: Danuta Czerwińska – Murawska – autorka biografii Leona Stankiewicza, członkowie Związku Literatów Polskich Oddziału Warszawskiego: Marian Kustra i Jarosław Wojciechowski oraz Daria Przybylska po starannym zapoznaniu się z nadesłanymi wierszami przyznała 28 nagród i wyróżnień. Wśród osób wyróżnionych znalazła się Gabriela Podsiadło z klasy VIc. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.