Księżniczki, DJ, biedronki, motyle, wróżki, cyganki, piraci i wiele innych postaci bajkowych można było zobaczyć na balu karnawałowym, który odbył się 26 stycznia 2017 r. w SP nr 1 w Brześciu Kujawskim. Przepiękna dekoracja, stroje i pomysłowość

uczniów oraz skoczna muzyka wprawiły przybyłych w doskonały, karnawałowy nastrój. Na uczestników zabawy czekało mnóstwo atrakcji między innymi konkursy. Nie mogło zabraknąć zmagań z krzesłami, tańca z balonem, tańca na gazecie, wybrano króla i królową balu. Uczestnicy każdego quizu otrzymywali upominki. Za przygotowanie imprezy odpowiedzialna była klasa V b pod opieką Małgorzaty Kruszczyńskiej. Z niecierpliwością i utęsknieniem czekamy na kolejny bal karnawałowy, który już za rok.