12 października społeczność naszej szkoły rozpoczęła uroczyste świętowanie Dnia Edukacji Narodowej, który w tym roku wypada w sobotę. To pierwsze wspólne obchody oddziałów gimnazjalnych i uczniów klas IV-VII. Podczas zorganizowanego apelu mieliśmy okazję

podziwiać występy i talenty gimnazjalistów reprezentujących klasy II a i III c . Było z humorem w trakcie skeczu o sfrustrowanej nauczycielce i całkiem serio podczas przemówienia p. dyrektor Danuty Kuczyńskiej. Nie zabrakło też życzeń, kwiatów i pamiątkowych medali dla pracowników szkoły. Dobra muzyka, w tym niestarzejący się przebój Dancing Queen w wykonaniu Oli Gralak, Kasi Nitkowskiej i Ani Gąsiorowskiej oraz wspólny taniec uczniów z nauczycielami dopełniły miłą atmosferę zabawy.

Nad organizacją imprezy czuwali: p. Aldona Waszak, p. Iwona Drzewiecka, p. Jacek Śmieszny, p. Ludmiła Małkowska oraz opiekun samorządu p .Halina Ładzińska. Sadząc po reakcji ,mamy nadzieję, że publiczność bawiła się dobrze. Wszystkim artystom i współtwórcom przedstawienia serdecznie za to dziękujemy.