W sztafetowych biegach przełajowych w finale powiatu w dniu 17 X 2017 r. w Boniewie dziewczęta naszej szkoły w składzie: Weronika Molenda VIc, Julia Rzadkowolska VIc, Maria Krygier Vc, Justyna Smolińska Vc, Paulina Kułaczkowska Vc , Zuzanna Kwaśniak Vc, Małgorzata Gałka Vc, Julia Majewska Vb, Weronika Boniec 6a, Daria Balcerak 6c, Aleksandra Jasińska Va i Julia Zdziarska 6a zajęły 1 miejsce. Jako najlepsza drużyna będą reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich w Bydgoszczy 25 X 2017 r.

IV miejsce zajęła drużyna w składzie: Julia Boniec VII b (SP), Dominika Pasinska III A, Wiktoria Borkowska III A, Natalia Konicka IIIA, Wiktoria Woźniak IIC, Kaja Szymanska IIA, Amelia Zboinska IIIA, Olga Trąd VIIA, Justyna Misterska IIA, Weronika Lewandowska IIA, Katarzyna Nitkowska IIA i Katarzyna Podemska (Gminazjum nr 1).

• Indywidualne biegi przełajowe w Boniewie - finał powiatu_1