Jak aktywnie spędzać czas? Dlaczego warto uczyć się języków obcych? W jaki sposób przeżyć wspaniałą przygodę, a jednocześnie nauczyć się samodzielności? Na te pytania z pewnością znają odpowiedź uczniowie klas VI i VII, którzy

27.10.2017 r. uczestniczyli w prelekcji Rowerem po Europie. Koordynatorem przedsięwzięcia była L. Pińkowska. Kamil Czarnecki od kilku lat zwiedza Polskę i Europę na rowerze. Odbył wyprawę do Islandii. Prelegent podzielili się swoją pasją, prezentując slajdy, film z wyprawy oraz udzielając odpowiedzi na zadawane pytania. Zdradził również, gdzie wybierze się w kolejną podróż. Zgromadzeni uczestniczyli również w konkursie przygotowanym przez Pana Kamila, w którym nagrodami były bidony.