30 stycznia 2018r. o godzinie 17.00 w naszej szkole odbył się wspaniały koncert kolęd i piosenek o tematyce świątecznej przygotowany specjalnie dla rodziców i zaproszonych gości.
Uczniowie klas: 6b, 6c, 4c, 4b, 5a, 5b oraz 3a gimnazjum wraz z panią K. Sawicką przygotowali tę wspaniałą uroczystość. Oprócz wspaniałego śpiewu mogliśmy usłyszeć dźwięk fletów poprzecznych, trąbki, saksofonu oraz fletu drewnianego.
Występy uczniów przeplatane były wierszami głównie ks. J. Twardowskiego. Noworoczne spotkanie urozmaiciła możliwość skorzystania z kawiarenki, w której czekały przepyszne ciasta upieczone przez rodziców oraz świąteczna herbatka. Zarówno wokaliści, zespoły, jak i dekoracja wprowadziły publiczność w wyjątkowy nastrój. Ponownie rozbrzmiały polskie kolędy bożonarodzeniowe, a płynące prosto z serca życzenia stworzyły radosną, poświąteczną atmosferę. W koncercie kolęd uczestniczyli licznie zgromadzeni goście:pani dyrektor i wicedyrektorzy naszej szkoły, nauczyciele oraz uczniowie z rodzinami. Serdecznie zapraszamy do galerii.

• Koncert kolęd_14
  • Koncert kolęd_1