W czasie zajęć świetlicowych staramy się rozwijać zainteresowania, doskonalić umiejętności, doskonalić wymowę, bawić i uczyć. Włączając się w Europejski Dzień Logopedy przygotowaliśmy dla naszych uczniów konkurs. Polegał on na zilustrowaniu wierszyka logopedycznego „Czarna krowa” K. Łochockiej.

Zadaniem uczestników było zapoznanie się z treścią wiersza poprzez głośne czytanie, a następnie wykonanie rysunku. Uczniowie mogli pobrać jeden z trzech przygotowanych szablonów lub narysować własną krowę.
Prace, które wpłynęły zachwycają swym urokiem. Są kolorowe, wesołe, trafnie oddają treść wiersza, a i było wiele śmiechu przy czytaniu tego łamańca językowego.

Wyniki konkursu:

Oddziały IV-VII i oddziały gimnazjalne:
I miejsce: Kalina Niedzwiecka 4d,
I miejsce: Zofia Leszczyńska 4a,
II miejsce: Mateusz Ochmański 4b,
III miejsce: Tobiasz Kraczkowski,
III miejsce: Filip Nowak 6b,
Wyróżnienie: Agata Sak 6b, Julia Majewska 5b, Piotr Wenecki IIIa gim., Konrad Puchalski IIIb gim.

Oddziały klas I-III
I miejsce: Nikola Wesołowska 2a,
II miejsce: Natalia Szymańska 3c,
III miejsce: Katarzyna Wesołowska 3b.
Gratulujemy!