13 kwietnia po raz kolejny wzięliśmy udział w Rejonowym Przeglądzie Teatrów Szkolnych i Dziecięcych „Maska” odbywającym się co roku w Brzeskim Centrum Kultury. Tym razem jury i publiczności przedstawiliśmy spektakl

obrzędowy przygotowany na podstawie „Dziadów cz. II” A. Mickiewicza. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Iza Wawrzyniak – Guślarz, Karolina Niewiadomska – Starzec, Kasia Marmurowicz i Marcin Małkowski – Aniołki, Klaudia Siembida – Zły Pan, Gabrysia Wojtyra – Zosia, Paulina Kułaczkowska – Sowa, Zosia Prokopczyk – Kruk oraz Karolina Balcerak, Ania Mroczkowska, Zuzia Fall, Martyna Justyńska, Julka Majewska, JulkaSeroczyńska i Łucja Wrzesińska jako Chór. Spektakl oceniało jury , w którym zasiedli : Jan Polak – dyrektor Teatru Impresaryjnego we Włocławku, Ariel Malinowski – dyrektor Choceńskiego Centrum Kultury, animator kultury, aktor amator i Wojciech Łukaszewski – pracownik BCK, animator kultury o specjalności reżyser małych form teatralnych. Gra naszych aktorów bardzo spodobała się jurorom i dzięki temu zdobyliśmy I miejsce. Ponadto otrzymaliśmy Grand Prix Przeglądu, czyli wyjazd na Wojewódzkie Konfrontacje Teatralne „Teatr bez granic” w Solcu Kujawskim , a Iza Wawrzyniak została wyróżniona tytułem najlepszej aktorki. Nad przygotowaniem artystów czuwały panie Beata Stawska – Kostrzak oraz Magdalena Ziółkowska, a także „przyjaciel” naszego zespołu – pani Elżbieta Izydorkiewicz. Aktorom gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za udany występ w Solcu Kujawskim.