Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. 29.11.2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Tego dnia uczniowie klas IV-VIII i oddziałów gimnazjalnych świetnie bawili się przy dźwiękach muzycznych hitów puszczanych przez DJ.
Nie obyło się bez wróżb, przepowiedni i kawiarenki przygotowanej przez Wolontariat „Podaj łapę”. Z przymrużeniem oka, chłopcy i dziewczęta mogli poznać imię swojej przyszłej sympatii. Były wróżby z kart, z kości oraz przepowiednie z wosku.
Przy wesołych tańcach i zabawach miło płynął czas. Zarówno młodzież starsza jak i ta młodsza bawiła się świetnie i zapewne z utęsknieniem będzie wyczekiwać kolejnego balu.
Jak myślicie, czy wróżby kiedyś się spełnią?
Serdecznie dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu klas I-III i IV-VIII oraz opiekunom za przygotowanie dyskoteki.