Od 1 października do 10 grudnia 2018 r. przeprowadzono w Świetlicy Szkolnej rozgrywki w SUDOKU. Odbywały się one na przerwach, przed lekcjami i

po lekcjach, na zajęciach świetlicowych. Każdy uczestnik otrzymał do rozwiązania kolejno po jednym z 5 diagramów SUDOKU, na którym zapisywano czas rozwiązania. Czasy rozwiązanych diagramów zsumowano.

Wygrali uczestnicy, którzy rozwiązywali wszystkie diagramy w najkrótszym czasie. Każdy uczestnik zgłaszał się do rozgrywek niezależnie od innych uczestników. Zapisało się 10 chętnych. Najlepsze wyniki i nagrody osiągnęli:

• I miejsce: Filip Czajkowski 8a;
  • II miejsce: Karolina Trawińska 8b, Wioleta Wujkiewicz 3b gim.;
  • III miejsce: Justyna Matusiak 3b gim.

Wyróżnienia : Patrycja Baranowska 8a, Yasar Demir 5b

Gratulujemy uczestnikom wyników oraz wytrwałości. Zapraszamy do następnej edycji. Organizatorzy konkursu: p. Biesiada Renata i p. Marzena Pudrzyńska- Kubiak