Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie plastycznym "Bezpiecznie na wsi – maszyna pracuje a dziecko obserwuje" zorganizowanym przez KRUS. Skierowany on był do uczniów mających kontakt ze środowiskiem wiejskim. Konkurs przyczynił się do podniesienia bezpieczeństwa dzieci podczas zabawy i pracy w gospodarstwach rolnych, podczas spędzania czasu wolnego i wakacji.

17 maja 2019 r. odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. A byli to: Pan Bartłomiej Ziemecki – Zastępca Kierownika Placówki Terenowej KRUS we Włocławku, Pani Violetta Mierzwicka – Kierownik Samodzielnego Referatu Prewencji Rehabilitacji i Orzecznictwa Lekarskiego oraz Pan Zbigniew Suchomski – Starszy Specjalista Samodzielnego Referatu Prewencji Rehabilitacji i Orzecznictwa Lekarskiego. Goście wręczyli nagrodę Mikołajowi Rewersowi z klasy IV b za zdobycie wyróżnienia w województwie kujawsko - pomorskim w konkursie "Bezpiecznie na wsi". Odbyło się to na apelu w obecności całej społeczności uczniowskiej.

Mikołajowi składam gratulacje i życzę dalszych sukcesów.