10 maja 9 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ALBUS. Byli to – Mateusz Jabłoński, Borys Osowski, Natalia Balcerowska, Natalia Leszczyńska

(wszyscy z klasy 5A), Joanna Podlewska, Mateusz Łęgowski, Julia Pińska, Monika Ćwiklińska i Zofia Gębicka (wszyscy z klasy 5D).
Pięciu z nich zostało laureatami olimpiady. Trzecie miejsce w Polsce zajęła Julia Pińska. Siódme – Mateusz Łęgowski i Joanna Podlewska, dziewiąte – Monika Ćwiklińska, dziesiąte – Mateusz Jabłoński. Borys Osowski otrzymał dyplom wyróżnienia, a Natalia Balcerowska, Zofia Gębicka i Natalia Leszczyńska dyplomy uznania. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!