UE EFS rgb 1

Klub Młodzieżowy "Zielona Wyspa" w ramach projektu "Zielona Wyspa", w dniach od 30 czerwca do 6 lipca 2019 wzięli udział w wyjeździe

w Bory Tucholskie. Zakwaterowanie mieliśmy w nowych, drewnianych, przestrzennych domkach z pełnym wyposażeniem. Podczas tygodniowego pobytu dzieci korzystały z różnorodnych form ruchu, zajęć plastycznych i muzycznych oraz rozwijających kreatywność. Odbywały się konkursy tańca, wybory miss i mistera kolonii, konkurs robienia fryzur, wyprawy terenowe. Uczestnicy korzystali z kąpieli w jeziorze i w basenie krytym, zostało zorganizowane ognisko połączone z konkursem piosenki, czas umiliło też wykonywanie baniek mydlanych różnej wielkości, rysowanie postaci z opisami. W wolnym czasie dzieci korzystały z gier i zabaw planszowych oraz uczestniczyły w  grach i zabawych ruchowych, podczas których można było sprawdzić swoje umiejętności i zostać mistrzem danej dyscypliny. Dzień rozpoczynał się od gimnastyki porannej przy znanej i lubianej piosence króla Juliana "Wyginam śmiało ciało" , następnie sprzątano domki, ktore oceniała komisja czystości i po śniadaniu rozpoczynały się planowane zajęcia. Przez cały pobyt dzieci zbierały punkty za dobre zachowanie, pomaganie sobie wzajemnie i rozwiązywanie problemów między sobą. Zwycięzcą punktacji został Jerzy Pietrzak - gratulujemy!!! Na koniec pobytu wszystkie dzieci zostały nagrodzone za zdobyte punkty drobnymi upominkami oraz dyplomami z indywidualnymi pochwałami.