Dnia 28 listopada 2019r klasa 8A z wychowawcą: Beatą Michalak, przygotowała Szkolny Dzień Życzliwości.
Przygotowane zostały własnoręcznie: urocze smil'e dla każdego członka naszej szkolnej społeczności, kolorowe plakaty dodające otuchy i przekazujące Dobre Słowo. Najmłodsi uczniowie (klas I - III) otrzymali od nas balony. Efekt? - pisk radości i szerokie uśmiechy na buziach!!! Tego dnia mogliśmy też wszystkich osłodzić (dzięki pomocy naszych drogich rodziców) cukierkami, lizakami i innymi słodyczami.

28 listopada tego roku minął radośnie i przyjemnie. Uczniowie zwolnieni byli z odpowiedzi ustnych co dodatkowo umiliło ten dzień....

Pamiętajmy, że dobre słowo należy się każdemu i zawsze!

Nie czekajmy na kolejny Taki Dzień by użyć słów: Proszę, Dziękuję, Przepraszam.