Podczas uroczystości wręczania nagród przez Burmistrza nie zapomniano również o nauczycielach i pracownikach szkoły, którzy odchodzą w tym roku szkolnym na zasłużoną emeryturę.

Są to panie: Ewa Bartczak, Renata Biesiada, Zyta Zdrojewska, Jadwiga Błaszczyk, Grażyna Nadstachowska Jolanta Piwońska, Jolanta Ziętek.

Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz społeczność uczniowska naszej szkoły serdecznie dziękuje za wszystkie lata pracy wszystkim paniom.

Wspaniałym kobietom – już na emeryturze, życzymy samych słonecznych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia, siły i czasu na realizację swych pasji oraz marzeń.

W tym roku szkolnym pożegnaliśmy również panią Ludmiłę Małkowską, która będzie teraz pracować w SP nr 2. Dziękujemy za trud włożony w pracę w naszej placówce i życzymy powodzenia na nowej drodze kariery zawodowej.