Skrzaty śpiewające kolędę

W dniach 20.11 do 6.12 dobywał się drogą internetową konkurs piosenki świątecznej. Uczniowie mogli zagrać lub zaśpiewać utworu o tematyce świątecznej.

Na konkurs wpłynęło 20 nagrań uczniów klas I-VIII. Komisja oceniła uczniów w dwóch kategoriach oto wyniki:

Klasy I-III:

Witold Kazimierski k.3b

Weronika Nowakowska kl.3b

Emilka Dąbrowska kl. Ib

Klasy IV-VIII

I miejsce:
Lena Sobieraj kl.5a
Weronika Wojtczak kl.4b

II miejsce:
Zuzanna Czajkowska kl.8b
Helena Kazimierska k.4c

III miejsce:
Jędrek Sawicki kl.6b
Marcelina Kamińska k.4b

Wyróżnienie:
Martyna Krzos kl.7c
Witold Leśnik kl.5a

Uczniowie - Laureaci wystąpili podczas koncertu online , który odbył się 20 grudnia na platformie teams. Wystąpili uczniowie naszej szkoły z klas od 1 do 8:) Miło było nam gości w Waszych domach:)

Artyści śpiewali, grali na flecie, skrzypcach, keyboardzie, gitarze. W pierwszej części występowały dzieci uczęszczające na zajęcia naszego chóru. W drugiej części wystąpili laureaci konkursu piosenki świątecznej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tego występu: Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom, Dziadkom, Rodzeństwu, Uczniom i wszystkim którzy z nami byli w tym szczególnym dniu
Karolina Sawicka - organizator koncertu.