Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

30 września 2016 roku w naszej szkole odbędzie się jednodniowe Święto Tabliczki Mnożenia. Będzie to 6 edycja tej światowej akcji, a w naszej szkole po raz czwarty. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Zapraszamy Rodziców i wszystkich do naszej szkoły
30 września!
Każdy będzie miał możliwość wylosowania kartki z 5 pytaniami i dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi (w czasie 3 minut) uzyskać tytuł oraz legitymację „MT EXPERT”. Proszę się nie martwić, niezdany egzamin można poprawić po upływie godziny.
Koordynator szkolny- Barbara Kosmalska

Zobacz: